Rubriky
Uncategorised

Rok 2021 v číslech

Končí nám první měsíc roku 2022, pojďme se ale společně ještě ohlédnout za rokem minulým. Pro Medializuj.cz to byl rok, ve kterém jsme pokořili hned několik milníků.

První tisícovka registrovaných odborníků, stovka novinářů, sto výzev

V loňském roce jsme dosáhli na pomyslnou první metu – prvních tisíc registrovaných odborníků. K dnešnímu dni databáze čítá již více než 1800 odborníků.

Mezi nejobsáhlejší kategorie odborností patří Marketing, reklama a PR (266 registrovaných), Vzdělávání a školství (247 registrovaných), IT (181 registrovaných), Zdravotnictví a farmacie (139 registrovaných) a v neposlední řadě také Věda a výzkum (110 registrovaných).

Na odborníky se se svými dotazy obrací již více než 130 registrovaných novinářů, kteří službu aktivně využívají. Redaktoři online i tištěných médií, TV i rádií.

O aktivitě novinářů svědčí mimo jiné již 100 realizovaných výzev. Uzávěrka výzvy je nejčastěji stanovena 4 dny od zadání, obvykle je ale pro dostatek odpovědí ukončena dříve.

Nejúspěšnější výzva loňského roku pak byla bezpochyby výzva: Jaké koronávyky si zachovat do budoucna, na kterou za necelých 48 hodin reagovalo 23 respondentů.

Co nás ale těší nejvíce jsou milá slova a krásné reakce, které dostáváme. Zejména pak doporučení služby od aktivních uživatelů.

MOC děkujeme a těšíme se na vše, co přinese rok 2022.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *