Rubriky
Uncategorised

Benefity nativní reklamy

I vás bombarduje reklama? Zapínáte ad-blocker, ignorujete plošnou reklamu nebo ji dokonce už ani nevnímáte? Současně ale přemýšlíte, jak dostat produkt či službu k zákazníkům? V éře bannerové slepoty je stále náročnější oslovit publikum a i to je jeden z důvodů, proč je nativní reklama na vzestupu.

Kontrola nad zobrazeným obsahem

Pokud jste někdy v minulosti zkoušeli oslovit cílovou skupinu například prostřednictvím PPC reklamy, nikdy jste si nemohli být stoprocentně jisti, kdy a komu se reklama zobrazí. Pomocí nativní reklamy dokážete cíleně umístit obsah do takového prostředí, jaké si sami zvolíte. Informace se zobrazí mezi podobným obsahem, který odpovídá tématu a záměru. Zvýšíte tak své šance, že reklama se dostane k vybranému publiku.

Ad-block friendly

Nativní reklama je nenápadná, často působí a čte se jako redakční obsah, nenarušuje uživatelskou zkušenost, namísto toho nabízí zajímavý obsah, jehož prostřednictvím prezentuje produkty a služby. Technicky se blokovači reklam nedá blokovat.

Blokování reklam je oblíbené zejména u pracujících lidí s vyšším vzděláním, ve věku kolem 30 let. To znamená, že na nejlukrativnější segment zákazníků nelze cílit tradiční online reklamou.

Větší potenciální dosah

Pokud je obsah poutavý a relevantní, zvyšujete své šance, že se o něj bude vaše publikum zajímat a zapojí se lajkováním nebo sdílením. Můžete tak přirozeně zvýšit dosah vaší reklamy.

Nejlepší nativní reklama je taková, která nevypadá jako reklamní obsah. Publikum ji přijme a zachází s ní jako se standardním redakčním obsahem.

Zvýšení povědomí o značce

Nativní reklama zvyšuje pravděpodobnost, že se její obsah stane virální. I takto můžete budovat povědomí o značce napříč online kanály.

Vyzkoušejte nativní inzerci prostřednictvím svého profilu na Medializuj.cz, kde si můžete nezávazně vytvořit poptávku na nativní kampaň v médiích online i offline.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *