Rubriky
Uncategorised

Jak na nativní reklamní kampaň v médiích

Do naší aplikace přibyla nová služba, jejímž prostřednictvím můžete zadat nezávaznou poptávku na nativní reklamní kampaň v médiích. Spolupracujeme s celostátními i regionálními médii, která vám připraví nabídku na míru. Vy si pak pohodlně vyberete, která bude nejvíce pasovat do vaší strategie.

Proč vyzkoušet nativní reklamu?

Blokování reklam je oblíbené zejména u pracujících lidí s vyšším vzděláním v produktivním věku kolem třicítky. Často jde právě o nejlukrativnější segment zákazníků, na které se však obtížně cílí tradiční reklamou.

Inzerce prostřednictvím Medializuj.cz znamená, že vaše reklamní sdělení je zakomponováno přímo do redakčního obsahu, a proto nelze blokovat.

V praxi to pak vypadá tak, že zmínky o vás se objeví v přirozeném obsahu, který lidé čtou, sledují nebo poslouchají. Můžete se tak stát hostem v podcastu, televizním pořadu nebo se jednoduše objevíte v redakčním článku. Kromě zmínky či zpětného odkazu si tak dokážete budovat i dobré jméno společnosti či zvyšovat vlastní spolehlivost a důvěryhodnost.

PŘIHLÁSIT SE DO PLATFORMY MEDIALIZUJ.CZ

Jak na to?

Po přihlášení do svého profilu odborníka máte možnost – Vytvořit novou kampaň. Jedná se o nezávaznou poptávku, ve které popíšete svá očekávání. Můžete přidat vlastní připravený obsah (tiskovou zprávu, článek, video či audio) nebo nechat volnou ruku profesionálům, kteří vám s tím pomohou. Zvolíte si přibližný rozpočet a čekáte na nabídky. Ty vám přijdou mailem a sami si zvolíte, co se vám nejvíce líbí a přinese požadovaný efekt.

CHCI SI TO VYZKOUŠET – PŘIHLÁŠENÍ DO APLIKACE

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit? Kontaktujte nás mailem či telefonicky a rádi vám pomůžeme.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *