Rubriky
Uncategorised

Medializuj/Publito, jak se nám daří

Na projektu Medializuj/Publito pracujeme už přes dva roky. Pojďme se podívat, kam jsme se za tu dobu posunuli. První rok jsme postupovali cíleně velmi opatrně.

„Rychle jsme iterovali naši aplikaci, a to se dělá snáz, když je málo uživatelů. Následně jsme si potvrdili, že máme dobrou službu a začali jsme aktivněji získávat uživatele,“ vzpomíná na začátky náš CTO Zsolt.

Zsolt Szabo, CTO Medializuj/Publito

V červnu 2020 získal projekt investici ve výši 500 000 EUR z fondu Vision Ventures, který investuje do výjimečných slovenských společností s mezinárodními ambicemi.

Investice je rozdělena na 3 roky. Investorům jsme za ni slíbili 2 věci:

  1. Rozšíření našich bezplatných služeb do 10 zemí v Evropě  – což se nám úspěšně podařilo.
  2. Vytvoření placené části – „Sponzorovaný obsah“, jejímž cílem je umožnit snadný nákup nativní reklamy, kterou nelze blokovat AdBlockery. Aktuálně jsme již na třetí iteraci produktu a myslíme, že konečně máme produkt market fit. Po krátkém beta testování na Slovensku bude spuštěn ve většině našich zemí, ve kterých působíme.

„Registrovaní uživatelé si budou moci prostřednictvím platformy vytvořit poptávku na kampaň v médiích – ať již zadat vytvoření nativního obsahu, nebo zakoupení mediálního prostoru. Pár kliky se tak dostanou k požadovaným nabídkám. Cílem je zefektivnění, úspora času a maximalizace výnosu investovaných prostředků,“ vysvětluje Jana, CEO platformy.

Jana Beerová, CEO Medializuj/Publito

Na platformě v současnosti pracuje 9 členný stabilní tým a několik externích spolupracovníků. Naším hlavním cílem zůstává, aby se Medializuj/Publito stalo prvním místem, které novinář vyhledá, když potřebuje vyjádření odborníka.

Brzy budou blokovače reklam a ochrana osobních údajů tak rozšířené, že zisky z reklam vydavatelství výrazně klesnou. V tom momentě potřebujeme mít zaběhnutý produkt, aby vydavatelství uměla tento výpadek nahradit nativní reklamou a sponzorovaným obsahem. Pokud budete za 2 roky vidět v jakémkoliv evropském TV pořadu, YouTube videu nebo podcastu interview se zajímavým hostem, věříme, že tento obchod se uskuteční právě přes naši platformu.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *