Rubriky
Uncategorised

Vaše prezentace v médiích v 5 krocích

Často se ptáte, jak v praxi vypadá spolupráce s novináři za využití aplikace Medializuj. Pojďme se na to tedy podívat krok po krůčku.

  1. Registrace odborníka

Prvním krokem je vaše registrace do služby a vyplnění vašeho profesního profilu. Všechny informace uvádějte pravdivě a pozornost věnujte správně zvoleným kategoriím, ve kterých jste odborníci, zamezíte tak tomu, aby vám byly zasílány nerelevantní výzvy. (Nikdy neodpovídejte na výzvy, které jsou mimo oblast vašeho zájmu. Respektujme vzájemně svůj čas a práci.)

Náš TIP: Zaškrtněte ve svém profilu možnost reagovat na všeobecné výzvy, zvýší se tak vaše šance na medializaci. Všeobecné výzvy nejsou vázány na jednotlivé odbornosti a mnohem častěji se tak jejich výstupy objevují v obecných médiích s širší cílovou skupinou.

2. Systém pracuje za vás

Úspěšnou registrací a vyplněním vašeho profilu máte hotovo, vše ostatní již systém zařídí za vás. Jakmile do systému novinář zadá výzvu, na kterou byste mohli reagovat, budete o ni informováni mailem.

V případě, že nechcete, aby vám byly zasílány maily informující o nových výzvách, stačí upravit nastavení ve vašem profilu.

Všechny výzvy lze i při vypnuté notifikaci zobrazit ve vašem profilu a reagovat na ně.

3. Nová výzva a reakce na ni

Přišel vám email s novou výzvou, na kterou chcete reagovat. S chutí do toho. Není nic snazšího, než přímo v mailu kliknout na link odkazující na výzvu a do připraveného textového pole napsat vaši reakci.

Výzva se vám automaticky zobrazí také ve vašem profilu na Medializuj, kde na ni můžete reagovat stejným způsobem, jako při prolinku z mailu.

4. Poslali jste reakci na výzvu a co dál?

Úspěšným uložením vaší odpovědi již putuje vaše reakce přímo novináři, který mediální výstup připravuje. V případě potřeby vás bude novinář kontaktovat přímo, například pro další doplnění, či upřesnění. Pokud byste měli naopak nějaký dotaz na novináře vy, či chtěli požádat o zaslání textu k autorizaci, vepište tyto poznámky přímo k vaší odpovědi na výzvu. A pak už se pouze můžete těšit na mediální výstup.

5. Hotovo, výstup je na světě

Výstup z jedné z posledních výzev na portálu finmag.cz.

Přidejte se i vy a získejte možnost reagovat na nové výzvy a medializovat témata, kterými se zabýváte.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *