Rubriky
Uncategorised

Vylepšete si svůj media kit a buďte pro novináře atraktivní

Vaše práce a zkušenosti, které jste získali v rámci své praxe, by neměly zůstat v pozadí. Také prostřednictvím kvalitního portfolia na naší platformě můžete být pro novináře atraktivnější.

Co by měl osobní media kit obsahovat
Po přihlášení do svého účtu máte možnost vyplnit svůj rozšířený profil a portfolio. Po schválení veřejného publikování můžete svůj důkladně vyplněný media kit posílat i mimo tuto platformu. 

Jméno, odbornost a pár krátkých vět o vás jsou nezbytný základ.

V části Jsem odborník v oblastech si vyberte váš profesní okruh, podle toho, v jaké sféře se pohybujete. Kvalifikace, zkušenosti či dosažené vzdělání – právě tyto skutečnosti mohou být novináři vodítkem, zda jste právě vy vhodným odborníkem pro zodpovězení jeho dotazů.

Media kit na platformě bude vaší vizitkou. Při jeho vyplňování si tedy dejte záležet, aby obsahoval všechny důležité údaje, byl přehledný a aby se v něm novinář snadno orientoval.

Nezapomeňte na fotografii
Vaše fotografie je klíčem k budování vaší osobní značky. Ukažte svou tvář a nezapomeňte ani na vhodné pozadí či oblečení. Do online portfolia máte možnost nahrát několik fotografií. Připravte si proto takové, které by se hodily k různým tématům – profilovou fotografii, fotografii z práce a jednu s neutrálním pozadím. O tom, jak fotografie správně vybrat, jsme napsali 4 tipy na profilové fotky do médií.

Reference 
Pokud již máte osobní zkušenost se spoluprací s novináři, ať již prostřednictvím našeho portálu, nebo jinou formou, určitě ji přidejte do svého media kitu. Odkazy na články, audio nebo video vyjádření do médií vám mohou přidat v očích novináře plusové body.

Zjistěte více a vyzkoušejte naši bezplatnou službu, která spojuje novináře s odborníky.

Jsem novinář

Hledáte kvalitní zdroj pro vámi připravovaný obsah?

BEZPLATNÁ * služba pro novináře a bloggery hledající kvalitní zdroj a citace.

* navždy zdarma

Jsem odborník

Hledáte způsob, jak se zviditelnit v médiích?

BEZPLATNÁ * služba pro odborníky a firmy, které se chtějí zviditelnit v médiích.

* navždy zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *